مرکز رشد گياهان دارويی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی ايلام - www.mpapi.ir


   بازدید رییس سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال از مرکز رشد جهاد دانشگاهی ایلام  ۲۰ مرداد ۱۳۹۷


 رییس سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی و دبیر ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی ایلام بازدید کردند.

http://jdilam.ir/images/newsphoto/sal97/roshd1.jpeg

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، دکتر محمد صادق بیجندی، رییس سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی و مهناز امامدادی، دبیر ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی 30 خرداد در سفر یک روزه به این استان از شرکت‌ها و هسته‌های فناور مستقر در مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی ایلام بازدید کردند.

کارگاه تکثیر و پرورش زالوی طبی، تولید داروی گیاهی جلوگیری از سقط جنین در دام، نرم‌افزار فلور گیاهان دارویی استان، نرم‌افزار همیار طبیعت، داروی گیاهی زگیل‌سوز، لیپ استیک گیاهی، بسته بندی شکر استویا، سنتز نانو ذره ضد سرطان، تولید داروی گیاهی ضد آبسه و ... از جمله شرکت‌ها و هسته‌های مستقر در مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی ایلام بود که مورد بازدید قرار گرفت.

اضافه می‌شود در این بازدید اعضای مستقر در مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی ایلام نظرات و پیشنهادات خود را برای بهبود وضعیت موجود و همچنین حمایت بیشتر از طرح‌ها و ایده‌های فناورانه بیان کردند.

 


 آدرس خبر:  www.mpapi.ir/news/news.asp?newsnum=120