یک‌شنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ 
يكشنبه, 01 اوت 2021  
 

 

   

صفحات سايت

 
 
 
 

  نظرسنجی

 

نظرسنجی سايت
 
 
 

   آمار سایت

 

كاربر حاضر در سايت= ۴ نفر

امروز= ۲۳۷ مرتبه
مرداد ماه = ۵۴۲۱ مرتبه
كل مشاهده= ۶۰۶۶۳۷ مرتبه
بیشترین = ۱۵۱۰ - ۱۲/۱/۱۳۹۷
صفحه جاری= ۶۰۷ مرتبه
 
 

   بازدید رییس سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال از مرکز رشد جهاد دانشگاهی ایلام

 رییس سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی و دبیر ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی ایلام بازدید کردند.

http://jdilam.ir/images/newsphoto/sal97/roshd1.jpeg

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، دکتر محمد صادق بیجندی، رییس سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی و مهناز امامدادی، دبیر ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی 30 خرداد در سفر یک روزه به این استان از شرکت‌ها و هسته‌های فناور مستقر در مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی ایلام بازدید کردند.

کارگاه تکثیر و پرورش زالوی طبی، تولید داروی گیاهی جلوگیری از سقط جنین در دام، نرم‌افزار فلور گیاهان دارویی استان، نرم‌افزار همیار طبیعت، داروی گیاهی زگیل‌سوز، لیپ استیک گیاهی، بسته بندی شکر استویا، سنتز نانو ذره ضد سرطان، تولید داروی گیاهی ضد آبسه و ... از جمله شرکت‌ها و هسته‌های مستقر در مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی ایلام بود که مورد بازدید قرار گرفت.

اضافه می‌شود در این بازدید اعضای مستقر در مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی ایلام نظرات و پیشنهادات خود را برای بهبود وضعیت موجود و همچنین حمایت بیشتر از طرح‌ها و ایده‌های فناورانه بیان کردند.

 


  منبع:   در تاريخ:  ۲۰ مرداد ۱۳۹۷  ساعت: 8:01:08صبح 
  ارسال خبر به پست الكترونيك از دسته: سایر خبرها دفعات مشاهده: 832

لينك خبر (كد خبر= 120 )

 

 

 

 آخرين به روز رساني:  دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰     
 
 
كليه حقوق اين مجموعه طبق قوانين نرم افزاري متعلق به مرکز رشد گياهان دارويی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی ايلام مي باشد