جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ 
جمعه, 20 سپتامبر 2019  
 

 

   

صفحات سايت

 
 
 
 

  نظرسنجی

 

نظرسنجی سايت
 
 
 

   آمار سایت

 

كاربر حاضر در سايت= ۲۶ نفر

امروز= ۱۰۹ مرتبه
شهریور ماه = ۵۸۶۲ مرتبه
كل مشاهده= ۴۱۳۵۸۴ مرتبه
بیشترین = ۱۵۱۰ - ۱۲/۱/۱۳۹۷
صفحه جاری= ۶۸۷ مرتبه
 
 

   پذیرش 5 طرح فناورانه در دوازدهمین جلسه شورای فناوری مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی واحد ایلام

به گزارش روابط عمومی مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، مریم مؤمنی، معاون فناوری مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی این واحد در دوازدهمین جلسه شورای فناوری این مرکز که چهارشنبه 26 خرداد برگزار شد اظهار کرد: در این جلسه 5 طرح مورد ارزیابی قرار گرفت که هسته‌های فناور توسعه کشت قارچ دنبلان، بسته‌بندی شکر استویا، تولید اپلیکیشن همیار طبیعت در مرحله پیش رشد و واحدهای تحقیق و توسعه کارخانه فرآوری گیاهان دارویی و تولید مام گیاهی در مرحله رشد مورد پذیرش واقع شدند.

وی با اشاره به اینکه در این جلسه در خصوص خروج موفق یکی از شرکت‌های فناور مستقر در مرکز رشد تصمیم‌گیری شد، گفت: شرکت قند سبز ایلام به زودی به پارک علم و فناوری استان جهت ادامه فعالیت خود معرفی می‌شود که لازم به ذکر است این شرکت ابتدا با یک ایده به مرکز رشد راه یافته و بعد از گذشت سه سال با ثبت شرکت و اشتغال‌زایی برای حداقل 3 نفر امروز موفق به خروج از مرکز رشد شده است.

مؤمنی با بیان اینکه در این جلسه به تصمیم‌گیری جهت تصویب آیین‌نامه شورای فناوری نیز پرداخته شد، افزود: این آیین‌نامه در 5 ماده و 25 بند و یک تبصره تصویب شد که بندهای این آیین‌نامه شامل ترکیب اعضاء، وظایف و اختیارات، تفویض وظایف و اختیارات و ترتیب جلسات است.  

معاون فناوری مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی واحد ایلام گفت: بر اساس بند تفویض وظایف و اختیارات این آیین‌نامه به کمیته پذیرش و ارزیابی در خصوص تصمیم‌گیری برای پذیرش و عدم پذیرش طرح‌ها اختیار تام داده شد تا پس از برگزاری این کمیته، مصوبات آن در شورای فناوری مرکز مطرح و اعضای شورای فناوری در این خصوص مطلع شوند. 


  منبع:   در تاريخ:  ۲۹ خرداد ۱۳۹۵  ساعت: 1:07:43عصر 
  ارسال خبر به پست الكترونيك از دسته: سایر خبرها دفعات مشاهده: 688

لينك خبر (كد خبر= 102 )

 

 

 

 آخرين به روز رساني:  یک‌شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸     
 
 
كليه حقوق اين مجموعه طبق قوانين نرم افزاري متعلق به مرکز رشد گياهان دارويی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی ايلام مي باشد