جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ 
جمعه, 20 سپتامبر 2019  
 

 

   

صفحات سايت

 
 
 
 

  نظرسنجی

 

نظرسنجی سايت
 
 
 

   آمار سایت

 

كاربر حاضر در سايت= ۵۷ نفر

امروز= ۱۴۰ مرتبه
شهریور ماه = ۵۸۹۳ مرتبه
كل مشاهده= ۴۱۳۶۱۵ مرتبه
بیشترین = ۱۵۱۰ - ۱۲/۱/۱۳۹۷
صفحه جاری= ۶۹۳ مرتبه
 
 

   دیدار مدیر مرکز رشد جهاد دانشگاهی واحد ایلام و پارک علم و فناوری استان

به گزارش روابط عمومی  مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی، در این دیدار که در محل سالن جلسات جهاددانشگاهی واحد ایلام و با حضور روسای جهاددانشگاهی واحد ایلام و پارک علم و فناوری استان و همچنین معاونان این دو مجموعه برگزار شد، در رابطه باظرفیت‌های همکاری مشترک در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی و تجاری‌سازی فناوری و حمایت ازایده‌ها، طرح‌ها و پایان‌نامه‌های دانشجویی و نحوه توسعه و گسترش تعاملات بحث و تبادل نظر شد.

 ذبیح‌الله مهری‌پور رییس جهاددانشگاهی و مدیر مرکز رشد واحد استان ایلام در این نشست ضمن تبریک سال نو و ابراز تمایل به گسترش تعاملات بین این دو نهاد، تحقق شعار سال را بهعنوان یک باور ملی ضروری دانست و اظهار کرد: تحقق این شعار نیازمند مشارکت، عزم ملی و عمومی است.

وی در ادامه با بیان این که تغییر گرایش‌ها و ذهنیت‌هایکی از وظایف اصلی نظام علمی-آموزشی است، گفت: در سایه تغییر است که پیشرفت‌های یک کشور در حوزه‌های مختلف علمی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی شتاب بهتری به خودمی‌گیرد.

مهری‌پور در پایان آمادگی همه ‌جانبه جهاددانشگاهی واحد استان ایلام را در جهت گسترش تعاملات با پارک علم و فناوری این استان اعلام کرد.

در ادامه کامران طاهرپور رییس پارک علم و فناوریاستان ایلام با بیان این که نگاهی عمیق به موضوع پیگیری اهداف و برنامه‌ها در عمل نیازی ضروری است، اظهار کرد: برای موفقیت و رسیدن به چشم‌اندازها باید در کنار هم بود. سازمان‌هاو نهادهای مرتبط نظیر جهاددانشگاهی و پارک علم و فناوری باید در کنار هم به صورت هدفمندبه وظایف خود عمل کنند تا منجر به توسعه و پیشرفت و در نهایت رسیدن به هدف مشترک شود.

وی با تأکید بر این که ارتباطات جهاددانشگاهی وپارک علم و فناوری با توجه به اهداف مشترک باید فراتر از تعاملات اداری باشد، گفت:برای موفقیت در کارها باید یک زنجیره منسجم بین نهادهای مرتبط با هم صورت گیرد تا فرایندنتیجه‌گیری از طرح‌ها و برنامه‌ها تسریع شود.


  منبع:   در تاريخ:  ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  ساعت: 3:46:51عصر 
  ارسال خبر به پست الكترونيك از دسته: سایر خبرها دفعات مشاهده: 693

لينك خبر (كد خبر= 97 )

 

 

 

 آخرين به روز رساني:  یک‌شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸     
 
 
كليه حقوق اين مجموعه طبق قوانين نرم افزاري متعلق به مرکز رشد گياهان دارويی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی ايلام مي باشد