شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ 
شنبه, 30 مه 2020  
 

 

   

صفحات سايت

 
 
 
 

  نظرسنجی

 

نظرسنجی سايت
 
 
 

   آمار سایت

 

كاربر حاضر در سايت= ۷ نفر

امروز= ۴۴۸ مرتبه
خرداد ماه = ۳۹۹۴ مرتبه
كل مشاهده= ۴۵۷۹۷۸ مرتبه
بیشترین = ۱۵۱۰ - ۱۲/۱/۱۳۹۷
صفحه جاری= ۹۹۶ مرتبه
 
 

   تصویب 4 طرح در شورای فناوری مرکز رشد گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی ایلام

در هفتمین جلسه شورای فناوری مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی جهاددانشگاهی واحد استان ایلام 7طرح مورد تصویب قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی ذبیح‌الله مهری‌پور، سرپرست مرکز رشد جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام شنبه، 19 دی در هفتمین جلسه شورای فناوری ،اظهار کرد: امیدواریم با توجه به سوابق و تجربیات گذشته و همت شورای فناوری ، شاهد رشد و شکوفایی روز افزون فعالیت‌های این مرکز باشیم.   

وی با استقبال از حضور مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید استان ایلام در این جلسه، گفت: حضور ایشان هم از لحاظ آشنایی با فرآیند کار مرکز رشد و هم از جهت امکان استفاده از تسهیلات این صندوق برای پیگیری طرح‌های مؤثر در آینده مغتنم است.

همچنین در این جلسه رضا نصری، مدیر کل فنی و حرفه‌ای استان ایلام در حکمی از سوی حمیدرضا طیبی، رئیس جهاد دانشگاهی به عنوان عضو شورای فناوری مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی ایلام منصوب شد.  

یادآور می‌شود، در ادامه این جلسه 7 طرح مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت طرح‌های " ساخت داروی گیاهی زگیل سوز  "،" کشت بافت سرخدار  "، "داروی گیاهی جلوگیری از سقط جنین در دام" و "پرورش و صادرات زالو" مورد پذیرش و تصویب قرار گرفت.


  منبع:   در تاريخ:  ۲۱ دی ۱۳۹۴  ساعت: 8:25:47صبح 
  ارسال خبر به پست الكترونيك از دسته: سایر خبرها دفعات مشاهده: 1050

لينك خبر (كد خبر= 95 )

 

 

 

 آخرين به روز رساني:  شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹     
 
 
كليه حقوق اين مجموعه طبق قوانين نرم افزاري متعلق به مرکز رشد گياهان دارويی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی ايلام مي باشد