شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ 
شنبه, 30 مه 2020  
 

 

   

صفحات سايت

 
 
 
 

  نظرسنجی

 

نظرسنجی سايت
 
 
 

   آمار سایت

 

كاربر حاضر در سايت= ۱ نفر

امروز= ۴۳۴ مرتبه
خرداد ماه = ۳۹۸۰ مرتبه
كل مشاهده= ۴۵۷۹۶۴ مرتبه
بیشترین = ۱۵۱۰ - ۱۲/۱/۱۳۹۷
صفحه جاری= ۹۳۴ مرتبه
 
 

   پذیرش مقاله جهادگر ایلامی در کنگره بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی

مقاله جهادگر ایلامی با موضوع «بررسی خصوصیات اکولوژیک گونه دارویی بادام خاردار» به صورت شفاهی در کنگره بین‌المللی زیست‌شناسی و اکولوژی دانشگاه شهید بهشتی تهران پذیرفته شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز رشد جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، مریم مؤمنی معاون فناوری مرکز رشد جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام در این مقاله خصوصیات اکولوژیک گونه دارویی بادام خاردار(Amygdalus lycioides) در مناطق مختلف این استان مورد بررسی و مطالعه قرار داده است.

بر اساس این گزارش این مقاله علمی به صورت شفاهی در سومین کنگره بین‌المللی زیست‌شناسی و اکولوژی دانشگاه شهید بهشتی تهران در تاریخ 7 شهریور امسال مورد پذیرش هیأت داوران قرار گرفته شده است.   

گفتنی است، سومین کنگره بین‌المللی زیست‌شناسی و اکولوژی با 4 محور اصلی، علوم گیاهی، علوم جانوری، علوم سلولی و مولکولی، اکولوژی و محیط زیست با همکاری و حمایت گسترده دانشگاه‌ها، نهاد‌های علمی و تحقیقاتی مطرح و معتبر کشور در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران با هدف گرد هم آوردن اندیشمندان، خبرگان و صاحبنظران برای تبادل تجارب، دستاوردها و اندیشه‌ها امسال برگزار شده است.


  منبع:   در تاريخ:  ۲۴ شهريور ۱۳۹۴  ساعت: 3:45:07عصر 
  ارسال خبر به پست الكترونيك از دسته: سایر خبرها دفعات مشاهده: 989

لينك خبر (كد خبر= 81 )

 

 

 

 آخرين به روز رساني:  شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹     
 
 
كليه حقوق اين مجموعه طبق قوانين نرم افزاري متعلق به مرکز رشد گياهان دارويی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی ايلام مي باشد