سه‌شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ 
سه شنبه, 02 ژوئن 2020  
 

 

   

صفحات سايت

 
 
 
 

  نظرسنجی

 

نظرسنجی سايت
 
 
 

   آمار سایت

 

كاربر حاضر در سايت= ۱ نفر

امروز= ۵۴۲ مرتبه
خرداد ماه = ۵۵۵۵ مرتبه
كل مشاهده= ۴۵۹۵۳۹ مرتبه
بیشترین = ۱۵۱۰ - ۱۲/۱/۱۳۹۷
صفحه جاری= ۹۲۳ مرتبه
 
 

   برگزاری نشست هم اندیشی و نقد و بررسی چالش های مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی استان ایلام و واحدهای فناور

نشست هم اندیشی و نقد و بررسی چالش های مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی استان ایلام و واحدهای فناور با حضور آقای مهری پور سرپرست مرکز رشد ، خانم  مهندس مؤمنی معاونت مرکز رشد و جمعی از واحدهای فناور در محل مرکز رشد واحدهای فناور گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی استان ایلام برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی استان ایلام ابتدا اعضاء واحدهای فناور به ارائه گزارشهای از پیشرفت کار خود پرداخته وچالش های پیش روی خودرا از جمله نبود سرمایه و سرمایه گذار در منطقه  ابراز نمودند.

سرپرست مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی ضمن ابراز امیدواری از پیشرفت کار واحدهای فناور در خصوص محورهای مورد بحث این نشست گفت : آموزش و مشاوره ، تجاری سازی و سیاست گذاری مرکز رشد در جهت تشکیل وحمایت از شرکت های دانش بنیان است.

وی در ادامه گفت : استان ایلام برای رسیدن به جایگاه واقعی خود و دست یابی به فن آوری های نوین و افزایش ظرفیت جامعه برای استفاده بهینه از فرصت های خلق شده نیازمند مجاهدت و هم دلی یکایک نقش آفرینان است.


  منبع:   در تاريخ:  ۲۸ آبان ۱۳۹۳  ساعت: 3:11:34عصر 
  ارسال خبر به پست الكترونيك از دسته: سایر خبرها دفعات مشاهده: 981

لينك خبر (كد خبر= 65 )

 

 

 

 آخرين به روز رساني:  شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹     
 
 
كليه حقوق اين مجموعه طبق قوانين نرم افزاري متعلق به مرکز رشد گياهان دارويی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی ايلام مي باشد