جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ 
جمعه, 20 سپتامبر 2019  
 

 

   

صفحات سايت

 
 
 
 

  نظرسنجی

 

نظرسنجی سايت
 
 
 

   آمار سایت

 

كاربر حاضر در سايت= ۲۸ نفر

امروز= ۱۱۱ مرتبه
شهریور ماه = ۵۸۶۴ مرتبه
كل مشاهده= ۴۱۳۵۸۶ مرتبه
بیشترین = ۱۵۱۰ - ۱۲/۱/۱۳۹۷
صفحه جاری= ۱۰۶۷ مرتبه
 
 

   بازدید از پارک علم و فناوری استان ايلام

در این بازدید که دکتر سجادی فر مسئول راه انداز پارک علم و فناوری ایلام و مدیران مراکز رشد گیاهان دارویی حضور داشتند سرپرست مرکز رشد گیاهان دارویی در گزارشی با اشاره به شکل گیری و افتتاح این مرکز، از استقرار 5 واحد فناور در این مرکز رشد خبر دادند.
مسئول راه انداز پارک ایلام با اشاره به تلاش و همت بالای مدیران مرکز رشد گیاهان دارویی عنوان نمود که پارک ایلام تمام تلاش و همت خود را در جهت حمایت از استقرار واحدهای دانش بنیان مناطق پیرامونی در این مرکز بکار خواهد بست و در این راه نیاز به حمایت های همه جانبه مسئولین استانی و وزارت علوم و خیرین عرصه فناوری دارد.
دکتر کریمیان‌اقبال در حاشیه این بازدید در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا ایلام، اظهار نمود: یکی از سیاست‌های مهم وزارت علوم افزایش پارک‌ها و مراکز رشد است و هم اکنون تعداد زیادی مراکز رشد داریم که راندمان بهره‌وری آنها باید افزایش یابد و در همین راستا بازدیدهایی از پارک ها و مراکز رشداستان های مختلف داریم. وی با بیان اینکه در این بازدیدها وضعیت کنونی پارک‌ها و مراکز رشد برای ما مشخص می‌شود تصریح کرد: مراکز رشد استان ایلام به لحاظ کمی و کیفی نیازمند تلاش مضاعفی می باشند و نیاز است مسئولان ارشد استان یکسری زیرساخت‌ها را در اختیار فعالان این عرصه قرار دهند. در این بازدید دکتر کریمیان اقبال با واحدهای فناور مستقر در این مرکز رشد دیدار و گفتگو کرده و در از نزدیک جریان فعالیت های آنها قرار گرفت.


  منبع: سایت وزارت علوم   در تاريخ:  ۸ ارديبهشت ۱۳۹۳  ساعت: 12:00:20عصر 
  ارسال خبر به پست الكترونيك از دسته: سایر خبرها دفعات مشاهده: 1067

لينك خبر (كد خبر= 52 )

 

 

 

 آخرين به روز رساني:  یک‌شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸     
 
 
كليه حقوق اين مجموعه طبق قوانين نرم افزاري متعلق به مرکز رشد گياهان دارويی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی ايلام مي باشد