سه‌شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ 
سه شنبه, 02 ژوئن 2020  
 

 

   

صفحات سايت

 
 
 
 

  نظرسنجی

 

نظرسنجی سايت
 
 
 

   آمار سایت

 

كاربر حاضر در سايت= ۵۴ نفر

امروز= ۵۲۷ مرتبه
خرداد ماه = ۵۵۴۰ مرتبه
كل مشاهده= ۴۵۹۵۲۴ مرتبه
بیشترین = ۱۵۱۰ - ۱۲/۱/۱۳۹۷
صفحه جاری= ۱۱۵۲ مرتبه
 
 

    مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی فناوری وزارت علوم: مراکز رشد نیازمند کار بیشتری هستند/مسئولان ارشد استان کمک کنند

مدیرکل دفتر سیاستگذاری و برنامه‌ریزی فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: مراکز رشد استان ایلام به لحاظ کمی و کیفی نیازمند کار خیلی بیشتری هستند.

دکتر«مصطفی کریمیان‌اقبال» در حاشیه بازدید از در مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی جهاددانشگاهی واحد استان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه ایلام، اظهار کرد:یکی از سیاست‌های مهم وزارت علوم  افزایش پارک‌ها و مراکز است  چون تعداد زیادی مراکز رشد داریم که راندمان بهره‌وری آنها باید بالا رود و در همین راستا سرکشی‌هایی به استان‌های مختلف داریم.

وی با بیان اینکه در این بازدیدهاوضعیت کنونی پارک‌ها و مراکز رشد برای ما مشخص می‌شود تصریح کرد: مراکز رشد استان ایلام به لحاظ کمی و کیفی نیازمند کار خیلی بیشتری هستند و نیاز است مسئولان ارشد استان یکسری زیرساخت‌ها را در اختیار فعالان این عرصه قرار دهند.

 مدیرکل دفتر سیاستگذاری و برنامه‌ریزی فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ادامه داد: وزارت علوم هم به مراکزی که در  استان‌هایی مانند استان ایلام فعال هستند کمک خواهد کرد تا این مراکز بتوانند نقش خود را بخوبی ایفا کنند.

به گزارش ایسنا،کریمیان در این دیدار از واحدهای فنآور این مرکز رشد بازدید و در جریان کار آنها قرار گرفت


  منبع: ایسنا   در تاريخ:  ۳ ارديبهشت ۱۳۹۳  ساعت: 2:47:42عصر 
  ارسال خبر به پست الكترونيك از دسته: سایر خبرها دفعات مشاهده: 1209

لينك خبر (كد خبر= 50 )

 

 

 

 آخرين به روز رساني:  شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹     
 
 
كليه حقوق اين مجموعه طبق قوانين نرم افزاري متعلق به مرکز رشد گياهان دارويی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی ايلام مي باشد