جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ 
جمعه, 20 سپتامبر 2019  
 

 

   

صفحات سايت

 
 
 
 

  نظرسنجی

 

نظرسنجی سايت
 
 
 

   آمار سایت

 

كاربر حاضر در سايت= ۱۸ نفر

امروز= ۱۰۱ مرتبه
شهریور ماه = ۵۸۵۴ مرتبه
كل مشاهده= ۴۱۳۵۷۶ مرتبه
بیشترین = ۱۵۱۰ - ۱۲/۱/۱۳۹۷
صفحه جاری= ۱۹۱۱ مرتبه
 
 

   دانشگاه ایلام پژوهشگران برتر سال را، معرفی کرد.

همزمان با آخرین روز ازهفته پژوهش، دانشگاه ایلام پژوهشگران برتر سال را در استان معرفی واز آنان تقدیر کرد.

به گزارش واحد ارتباطات و اطلاع رسانی مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی استان ایلام ،مراسم تقدیر از پژوهشگران برتر سال در استان که در دانشگاه ایلام برگزار شد تعداد 11نفر حائز رتبه شناخته شدند و به عنوان پژوهشگر برتر سال، معرفی شدند.

رییس دانشگاه ایلام گفت: پیشرفت و توسعه در استان ایلام در گره پژوهش هایی که در تراز کمی و کیفی مطرح می شوند، است.

دکتر "طاهر علی محمدی" اظهار کرد: اگر پژوهش ها از نگاه کمی و کیفی جهت دار ارائه شوند به موازات آن فرصت توسعه وپیشرفت در استان در کنارهم محقق می شود.

 وی با اشاره به ضرورت هماهنگی با دانشگاه ایلام به جهت سرعت بخشیدن به تجاری سازی پژوهش ها، تاکید کرد:دانشگاه ایلام آماده است از پژوهش های برتر و قابل تجاری سازی حمایت کند.

براساس این گزارش،در این مراسم پژوهشگران برتر استان ایلام در سخنانی،با اشاره به برخی مشکلات پیش روی خود ،چگونگی تحقق 3تا 5درصد از هزینه های جاری اعتبارات را در بخش پژوهش، ضرورت بازار یابی وتجاری سازی پژوهش ها و برگزاری نمایشگاه های فاخر در زمینه پژوهش از جمله مهمترین دغدغه های مطرح در این فرآیند علمی، دانستند.

لازم به ذکر است که در این جلسه از مهندس ابراهیم درویشی از کارشناسان پژوهشی جهاد دانشگاهی و دست اندرکاران مرکز رشد گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی تجلیل شد.


  منبع:   در تاريخ:  ۱ دی ۱۳۹۱  ساعت: 6:53:54عصر 
  ارسال خبر به پست الكترونيك از دسته: سایر خبرها دفعات مشاهده: 1912

لينك خبر (كد خبر= 20 )

 

 

 

 آخرين به روز رساني:  یک‌شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸     
 
 
كليه حقوق اين مجموعه طبق قوانين نرم افزاري متعلق به مرکز رشد گياهان دارويی و محصولات کشاورزی جهاد دانشگاهی ايلام مي باشد